#DniŚwiatła.

Prelegenci.

Grzegorz Róż
Grzegorz Róż
Dyrektor Działu Produktów
Sieciowych

Sieci LAN i łączność bezprzewodowa to jego specjalność. Manager i ekspert sieciowy, który z pasją buduje połączenia pomiędzy potrzebami klienta docelowego, integratora i marką DCN.

Łukasz Sukiennik
Łukasz Sukiennik
Dyrektor Działu Systemów
Transmisyjnych

Entuzjasta systemów xWDM. Inżynier automatyki, który potrafi w przyjazny sposób mówić o najbardziej skomplikowanych projektach.

Andrzej Wojnar
Andrzej Wojnar
Dyrektor Działu Modułów
Optycznych

Ekspert transmisji danych, który wprowadzi Twoją sieć na właściwe tory. Doświadczony manager z szerokim zapleczem technicznym.

Łukasz Bogdanik
Product Development
Manager

Specjalista od połączeń międzykontynentalnych. Współpracuje z producentami modułów optycznych w różnych częściach świata.

Rafał Leśny
Rafał Leśny
Inżynier wsparcia
technicznego

Inżynier w Dziale Produktów Sieciowych. Maszynownia sieci LAN i połączeń bezprzewodowych to jego świat.

Jakub Kolasiak
Junior Product
Manager

Przedstawiciel pokolenia, które nie zna świata bez sieci. Zdolny i ambitny pasjonat systemów transmisyjnych.

Damian Pazulak
Product Manager

Product Manager w Dziale Produktów Sieciowych. W podróż po torach sieci LAN i komunikacji bezprzewodowej wyruszył blisko rok temu.

Michał Owca
Product Manager

Doświadczony Product Manager w Dziale Modułów Optycznych. Podczas XV Dni Światła zaprosi Was na pokład luxtorpedy GBC Photonics Smart Recode
Device

Kacper Czarnecki
Inżynier wsparcia technicznego

Inżynier w Dziale Produktów Sieciowych. Doświadczony wdrożeniowiec i serwisant. Od kilkunastu lat pracuje z sieciami. Szkoli klientów DCN z konfiguracji urządzeń sieciowych

#DniŚwiatła.

Paneliści.

Marcin Bała
Prezes Zarządu
Salumanus

Ewangelista xWDM. O sieciowych rozwiązaniach może rozmawiać bez końca. Manager łączący z sukcesem biznes, technologię i efektywne budowanie firmy na podstawie doświadczenia oraz umiejętnego analizowania branżowej przyszłości.

Jarosław Gorczowski
Członek Zarządu Salumanus
Dyrektor Handlowy

W Salumanus od 2012 roku. Zaczynał jako menadżer produktu, by po czterech latach dotrzeć do pozycji lidera zespołu. Wykreował i uruchomił platformę sprzedażową B2B Salumanus Plus.

Paweł Kuśmierski
Senior Manager, Networking Hardware & Software Engineering w Akamai

Absolwent Informatyki Stosowanej na Wydziale Fizyki UJ. Jako Senior Manager of Engineering w Akamai Technologies odpowiada za wybór technologii sieciowych i tworzenie oprogramowania na switche i routery.

Adam Sedlin
Kierownik Działu Sieci Transportowej EXATEL

Doświadczony manager i architekt sieciowy z szerokim zapleczem technicznym. Ponad 20 lat doświadczenia w budowie i eksploatacji rozległych światłowodowych sieci telekomunikacyjnych.

Kamil Schild
Head of B2B Product
UPC/PLAY

Od 15 lat zawodowo związany z telekomunikacją. Przygodę rozpoczął jako administrator sieci u lokalnego operatora, gdzie zdobył praktyczną wiedzę na temat budowy i pracy sieci.

Paweł Śmiechowski
Kierownik Wydziału Rozwoju
Sieci ORANGE

21 lat pracy w telekomunikacji. Obecnie odpowiedzialny za Sieci Agregacyjne i Teletransmisyjne w Orange. Obecnie mocno zainteresowany automatyzacją w dostarczaniu i provisioningu usług/sieci.