#DniŚwiatła.

FAQ.

Czy XV Dni Światła są dla mnie?

Inżynierowie odpowiedzialni za rozwój i budowę sieci, inżynierowie utrzymania ruchu, zakupowcy, produkt managerowie, planiści i administratorzy sieci - XV Dni Światła są właśnie dla Was!

Zapraszamy pracowników firm telekomunikacyjnych, integratorskich, data center a także firm świadczących klientom końcowym usługi typu triple-play (Internet + TV + telefon).

Co zyskuję uczestnicząc w konferencji?

XV Dni Światła umożliwią zdobycie unikalnej wiedzy w zakresie funkcjonowania oraz zastosowania nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych. Przedstawimy także przekrojowe i kompleksowe informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży.

Udział w warsztatach technologicznych umożliwi przetestowanie proponowanych rozwiązań sieciowych. XV edycję Dni Światła rozszerzamy o panel dyskusyjny, na który zaprosiliśmy przedstawicieli dużych telekomów i data center. Porozmawiamy o tym, jakie wyzwania i szanse stoją przed branżą oraz jak wykorzystać trendy do mądrego inwestowania w rozwój sieci.

Jakie są jeszcze korzyści z uczestnictwa?

Tradycyjnie gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i dobrej zabawy, konkursy z nagrodami i dużo pozytywnej energii! Dodatkowych emocji dostarczy wieczór w klimacie najelegantszego pociągu świata.

Jak zarejestrować się na wydarzenie?

Wypełnij formularz w zakładce DOŁĄCZ. Uczestnictwo w konferencji oraz warsztatach kosztuje 1299 zł netto.

Dla partnerów Salumanus udział jest bezpłatny. Podczas rejestracji wpisz kod, który otrzymasz od swojego opiekuna handlowego.

Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu wyślemy mailem. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: sales@salumanus.com

Ile kosztuje udział w konferencji XV Dni Światła?

Uczestnictwo w konferencji oraz warsztatach kosztuje 1299 zł netto.

Dla partnerów Salumanus udział w konferencji jest bezpłatny. Podczas rejestracji wpisz kod, który otrzymasz od swojego opiekuna handlowego.

Gdzie i kiedy odbywają się XV Dni Światła?

Na XV Dni Światła zapraszamy od 11 do 12 października 2022 roku do hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98). Novotel Centrum znajduje się w centrum Warszawy, 5 minut piechotą od Dworca Głównego Warszawa Centralna.

Najdogodniejszą formą dojazdu jest komunikacja miejska lub kolej. Organizator nie zapewnia noclegu.

Jak zapisać się na warsztaty technologiczne?

W formularzu rejestracyjnym zaznacz chęć uczestnictwa w warsztatach technologicznych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Co zapewnia organizator XV Dni Światła?

Zapewniamy udział w prelekcji, warsztatach technologicznych oraz wieczornej integracji. Zapraszamy również na przerwy kawowe oraz lunch podczas dwóch dni wydarzenia.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Chętnie pomożemy! Napisz: rejestracja@salumanus.com