F.A.Q.

F.A.Q.

Czyli najważniejsze pytania dotyczące XII  Dni Światła.

Co zyskuję uczestnicząc w konferencji?

Konferencja DNI ŚWIATŁA umożliwi  zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych. Nasze urządzenia doskonale nadają się do budowy i rozwoju sieci światłowodowych (Ethernet oraz GEPON), kablowych miedzianych oraz najnowocześniejszych sieci bezprzewodowych WiFi.

Kogo powinna zainteresować tematyka warsztatów?

Tematyka konferencji i warsztatów została przygotowana z myślą o pracownikach firm telekomunikacyjnych, integratorskich, a także firm świadczących klientom końcowym usługi typu triple-play (Internet + TV + telefon). Szeroki zakres poruszanych tematów z pewnością zainteresuje również administratorów sieci instytucji publicznych i uczelni, inżynierów odpowiedzialnych za rozwój i budowę sieci, inżynierów utrzymania ruchu oraz wsparcia sprzedaży, specjalistów z działów zakupów i nowych technologii.

Jakie są jeszcze korzyści z uczestnictwa?

Konferencja będzie również doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli wiodących firm z branży telekomunikacyjnej w Polsce, a także przeprowadzenia rozmów biznesowych i technicznych.

Ile kosztuje uczestnictwo?

Uczestnictwo w konferencji oraz warsztatach kosztuje 599 zł  netto (736,77 zł brutto). Dla tych, którzy zarejestrują się do końca sierpnia przygotowaliśmy specjalną cenę : 399 zł netto (490,77 zł brutto).
Gorąco zachęcamy do rejestracji!

Co zawiera cena biletu?

Cena zawiera wstęp na wszystkie punkty programu konferencji i warsztatów, materiały konferencyjne oraz możliwość udziału w przerwie kawowej. 
 Cena zawiera również obiad.

Dodatkowo dla uczestników przygotowane jest też afterparty w klimacie wieczoru w kasynie.

Czy przewidziane są zniżki?

W przypadku tego rodzaju pytań lub wątpliwości, należy indywidualnie kontaktować się ze swoim opiekunem handlowym.

Jak dokonać rejestracji?

Rejestracji dokonać można nabywając bilet na XII Edycję Dni Światła po kliknięciu na odnośnik “Rejestracja” na tej stronie.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: sales@salumanus.com.

Czy mam zapewniony nocleg?

Organizator nie zapewnia gościom konferencji noclegu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 12 294 00 01 lub mailowego rejestracja@salumanus.com