O wydarzeniu

Dni Światła, czyli XII edycja cyklu spotkań organizowanych przez SALUMANUS sp. z o.o. dla firm telekomunikacyjnych, integratorskich, firm świadczących klientom końcowym usługi typu triple-play (Internet + TV + telefon), administratorów sieci instytucji publicznych i uczelni, inżynierów odpowiedzialnych za rozwój i budowę sieci, inżynierów utrzymania ruchu oraz wsparcia sprzedaży, specjalistów z działów zakupów
i nowych technologii.

Tematyka konferencji i warsztatów została przygotowana tak, by był to czas spędzony efektywnie i aktywnie. Szeroki zakres poruszanych tematów umożliwi zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania oraz zastosowania, oferowanych przez firmę Salumanus, nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjnych doskonale nadających się do budowy i rozwoju sieci światłowodowych (Ethernet oraz GEPON), kablowych miedzianych oraz najnowocześniejszych sieci bezprzewodowych WiFi.

Te dwa dni będą również doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli wiodących firm z branży telekomunikacyjnej w Polsce, przeprowadzenia rozmów biznesowych i technicznych.
Oczywiście nie zabraknie też rozrywki w formie afterparty. W tym roku spotkamy się w kasynie!